Klub Exploratorów
Bielawa
| Strona główna Bielawy |

O terminie następnego spotkania Klubu Exploratorów poinformuję w tym miejscu. Jeżeli znasz jakieś tajemnicze miejsca, podziemia, schowki itp, to prosimy o kontakt na mój adres mailowy, który jest poniżej lub przybycie na następne spotkanie.


Tajemnicza Bielawa

Podstrony :

mapy i szkice

dokumentacja foto

ciekawe linki

Mini Forum

Wiadomości bieżące, kalendarium.

25 stycznia 2011 Dodałem Księgę Gości, którą nazwałem Mini Forum, myślałem o prawdziwym forum, ale to za dużo kombinowania, administrowania wątków, moderowania, banowania itp, tak będzię prościej.

24 stycznia 2011 Dodałem skrypt uniemożliwiający kopiowanie zdjęć, tak na wszelki wypadek.

17 stycznia 2011 Dodałem podstronę poświęconą bielawskim schronom.

11 stycznia 2011 Zrobiłem rekonesans na Siłowni,dzięki uprzejmości mojego kolegi elektryka. Nie da się wejść do piwnic, bo wskutek roztopów i braku odpływu wód gruntowych piwnice są zalane mniej więcej do kolan. Stwierdziłem także, że tunel techniczny w stronę byłej Przędzalni średnioprzędnej jest całkowicie zagruzowany i niedrożny.

9 stycznia 2011 Przeorganizowałem podstrony związane z dokumentacją fotograficzną, jedna lokalizacja = jedna podstrona, tak będzie lepiej.

8 stycznia 2011 Podstrona się buduje, proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.

7 stycznia 2011 Odbyło się drugie spotkanie exploratorów w siedzibie MOKiS. Dokonaliśmy kilku ustaleń i planu działania na najbliższy okres. O terminie następnego spotkania poinformuję na stronie głównej.

7 stycznia 2011 W przyszłym tygodniu podejmiemy starania o wejście na teren byłej Siłowni w celu dokonania rekonesansu co do możliwości dostania się do piwnic pod dawną Przędzalnią Cienkoprzędną i zajrzenia do tunelu technicznego w kierunku dawnej Przędzalni Srednioprzędnej.


| Napisz |

© Andrzej Bohdanowicz
andrzej.bohdanowicz@onet.pl